ماشین های ظرفشویی پیشرفته

فروردین ۲۵, ۱۳۹۵

اجزای ماشین های ظرفشویی پیشرفته

به صورت کلی ماشین های ظرفشویی پیشرفته دارای سه نوع مختلف هستند. ماشین های ظرفشویی توکار که زیر ظرفشویی یا بین کابینت ها نصب می شوند. دو نوع دیگر رومیزی یا ایستاده هستند به صورت کلی ماشین های ظرفشویی پیشرفته دارای سه نوع مختلف هستند. ماشین های ظرفشویی توکار که زیر ظرفشویی یا بین کابینت ها نصب می شوند. دو نوع دیگر رومیزی یا ایستاده هستند که نوع رومیزی آن به آسانی می تواند روی کابینت ها یا در کنارظرفشویی نصب شود. اما تفاوت کلی این سه نوع در ظرفیت شستشوی آنها است. که بسته به میزان استفاده خانوارها می تواند تغییر کند.

ماشین های ظرفشویی پیشرفته

قسمت های تشکیل دهنده ساختار ماشین های ظرفشویی پیشرفته

اجزای ماشین های ظرفشویی پیشرفته با تغییراتی همراه بوده است. اما به صورت کلی قسمت هایی مانند شامل لوله آب ورودی، لوله تخلیه آب، قفسه های متحرک و سینک های قابل تنظیم، بازوهای آبپاش، سیستم آبگرم کن داخلی، تیوب های فولادی، صفحه های نمایشی برای کنترل  و تنظیم ماشین ظرفشویی و محفظه جمع آوری پس مانده غذاها می باشند. در این ماشین ظرفشویی پیشرفته این پس مانده ها با استفاده از آب داغ جدا می شوند.

نکاتی برای استفاده از ماشین های ظرفشویی پیشرفته

در ماشین های ظرفشویی پیشرفته، سیستم های شستشوی سریع برای مواقعی که تعداد ظرف ها کم است و شستن آن ها ضروری است، مناسب می باشد. دیگر موارد جدید در ماشین های ظرفشویی پیشرفته سیستم های گرمایشی حرارتی برای خشک کردن سریع ظروف، تنظیماتی برای تعداد زیاد ظروف برای خانواده های پرجمعیت، تنظیمات زمانی برای روشن و خاموش شدن ماشین ظرفشویی در یک زمان مشخص برای صرفه جویی در زمان و انرژی، حسگرها و سنسورهای پیشرفته در ماشین های ظرفشویی پیشرفته برای تشخیص درجه کثیفی ظروف و سپس کنترل میزان آب مورد استفاده با توجه به کثیفی آب، تیوب های فولادی به جای پلاستیکی که موجب کاهش صدا، مقاومت بیشتر و کاهش مصرف انرژی می شود. ویژگی استفاده از سیستم بخار آب برای تمیز کردن اولیه ظروف و جداسازی پس مانده غذاها، استفاده از ظرفیت کامل و پر فضای محفظه اصلی برای استفاده بهینه از زمان، آب و برق، قرار دادن یک بوگیر و یا زغال برای از بین بردن بوی بد ماشین ظرفشویی، تمیز کردن فیلتر و جایگزین کردن یک فیلتر جدید.

 

 

 

 

 


افزودن نظر

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AK-24SIT


کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل NT247SK3


کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS24LFCA 24000


کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ PANASONIC AIR CONDITIONER PKF