فروش انواع برندهای معتبر کولر گازی:

 

فروشگاه بانه سامان درشهرتجاری بانه , انواع برندهای برتر کولرگازی را با قیمت مناسب ، ۵ سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رساند.
همچنین جهت تامین هر چه بیشتر رضایت  شما مشتریان عزیز ،قبول سفارش تلفنی از تمام نقاط کشور و تحویل آن در درب منزل شما صورت می پذیرد .

برای اطلاع از قیمت می توانید با شماره تلفن های :

۰۹۱۸۲۴۶۶۰۹۰
۰۹۱۸۴۰۰۸۸۱۸

۰۹۱۸۹۷۵۹۴۸۷
آفای عزیزی تماس بگیرید.

نحوه ارسال کالا:

بصورت مستقیم ( تحویل درب منزل ): مسیر باربرهای ما به تمام نقاط شمالی کشور و تهران و تبریز و ارومیه و اردبیل و …. می باشد. که در این روش کالای خریداری شده توسط شما در درب منزلتون تحویل داده و هزینه خرید هم همان جا از شما گرفته خواهد شد.

بصورت غیر مستقیم ( ارسال از طریق باربری ): برای شهر های دورتر بخاطر اینکه استفاده از روش بالا بسیار پر هزینه بوده و برای شما مشتری عزیز مقرون به صرفه نیست ما کالای خریداری شده شما را به باربری تحویل داده و باربری آن را تا شهرستان حمل می کند. در این روش شما هزینه کالای خریداری شده را هنگام تحویل به باربری میپردازید.

ما کالای خریداری شده شما را یک روزه تحویل میدهیم.

برای خرید از ما تنها کافیست بعد از انتخاب محصول فقط و فقط هزینه ارسال کالا را به عنوان بیعانه پرداخت نمایید، هزینه اصلی را درب منزل خود پرداخت خواهید کرد.

برای اطلاع از شماره حساب ها میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه نمائید.

 

آخرین ارسال های وبلاگ

فروش کولر گازی بوکان | خرید کولر گازی در بوکان

کولر گازی بوکان هموطنان عزیز شهرستان بوکان اگر قصد خرید کولرگازی از بانه را دارید می توانید با یک تلفن و تماس با ما سفارش خود را انجام دهید و ما در کمترین زمان ممکن کولر گازی مدنظر شما را ارسال خواهیم کرد. فروشگاه بانه سامان ارائه دهنده انواع کولر گازی کم مصرف و فوق […]

کولر گازی ارومیه

فروش کولر گازی ارومیه | خرید کولر گازی در ارومیه

کولر گازی ارومیه هموطنان عزیز شهرستان ارومیه اگر قصد خرید کولرگازی از بانه را دارید می توانید با یک تلفن و تماس با ما سفارش خود را انجام دهید و ما در کمترین زمان ممکن کولر گازی مدنظر شما را ارسال خواهیم کرد. فروشگاه بانه سامان ارائه دهنده انواع کولر گازی کم مصرف و فوق […]

علت آبریزش کولرگازی

علت آبریزش کولر گازی | چرا کولر گازی آب می دهد؟

آیا شما هم با مشکل آب آمدن از کولرگازی خود روبرو شده اید ؟ علت آبریزش کولرگازی چیست و چرا این اتفاق رو می دهد؟ قبل از اینکه ذکر کنیم  که علت آبریزش کولرگازی چیست  بهتر است که درباره کارکرد کولر گازی و اینکه اصلاً این آب از کجا وارد کولر اسپلیت می‌شود و منبع […]