فروش انواع برندهای معتبر کولر گازی:

 

فروشگاه بانه سامان درشهرتجاری بانه , انواع برندهای برتر کولرگازی را با قیمت مناسب ، ۵ سال گارانتی و نصب رایگان به فروش می رساند.
همچنین جهت تامین هر چه بیشتر رضایت  شما مشتریان عزیز ،قبول سفارش تلفنی از تمام نقاط کشور و تحویل آن در درب منزل شما صورت می پذیرد .

برای اطلاع از قیمت می توانید با شماره تلفن های :

۰۹۱۸۲۴۶۶۰۹۰
۰۹۱۸۴۰۰۸۸۱۸

۰۹۱۸۹۷۵۹۴۸۷
آفای عزیزی تماس بگیرید.

نحوه ارسال کالا:

بصورت مستقیم ( تحویل درب منزل ): مسیر باربرهای ما به تمام نقاط شمالی کشور و تهران و تبریز و ارومیه و اردبیل و …. می باشد. که در این روش کالای خریداری شده توسط شما در درب منزلتون تحویل داده و هزینه خرید هم همان جا از شما گرفته خواهد شد.

بصورت غیر مستقیم ( ارسال از طریق باربری ): برای شهر های دورتر بخاطر اینکه استفاده از روش بالا بسیار پر هزینه بوده و برای شما مشتری عزیز مقرون به صرفه نیست ما کالای خریداری شده شما را به باربری تحویل داده و باربری آن را تا شهرستان حمل می کند. در این روش شما هزینه کالای خریداری شده را هنگام تحویل به باربری میپردازید.

ما کالای خریداری شده شما را یک روزه تحویل میدهیم.

برای خرید از ما تنها کافیست بعد از انتخاب محصول فقط و فقط هزینه ارسال کالا را به عنوان بیعانه پرداخت نمایید، هزینه اصلی را درب منزل خود پرداخت خواهید کرد.

برای اطلاع از شماره حساب ها میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه نمائید.

 

آخرین ارسال های وبلاگ

کولر گازی پنجره ای

کولر گازی پنجره ای و ۷ ویژگی مهم آن

در هنگام خرید کولر گازی پنجره ای ، خوب است که امکانات اضافی و فواید آن ها را مدنظر داشته باشید. این امکانات اضافی با هدف تسهیل عملکرد دستگاه تعبیه شده اند و در برخی موارد، می توانند باعث افزایش بازده کلی آن ها شوند. ترموستات کنترل از راه دور تنظیم سرعت فن تایمر قابل […]

نحوه چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی

نحوه چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی

نحوه چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی سخت نیست اما چیدمان درست باعث می شود که ظرف های شما تمیزتر شسته شوند. این کار همچنین به صرفه جویی در انرژی و زمان هم کمک می کند. روش اول نحوه چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی چیدمان موثر        ۱. بشقاب ها را درون ردیف های پایین ماشین […]

چگونه از کولر گازی نگهداری کنیم

چگونه از کولر گازی نگهداری کنیم؟

با افزایش دما، این نکات ساده به شما کمک می کنند هوای کولر گازی تان را داشته باشید. چگونه از کولر گازی نگهداری کنیم ؟ با فرارسیدن فصل تابستان، شاید احساس کنید کولرهای پنجره ای شما دیگر آن توان سرمایشی سابق را ندارند. شاید علت آن نصب نادرست کولرها باشد که اثرات خود را اکنون […]