خرید ماشین لباسشویی

فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

خرید ماشین لباسشویی

برای بیشتر خانواده ها، خرید ماشین لباسشویی یک دغدغه محسوب می شود. در میان ماشین های لباسشویی ارزان قیمت و گران قیمت تفاوت قیمت فاحشی وجود ندارد.بنابراین با کم و زیاد کردن منصفانه هزینه خرید ماشین لباسشویی می توان گزینه های بهتری را برگزید.

خرید ماشین لباسشویی

نکات مورد توجه در هنگام خرید ماشین لباسشویی

موارد کلی خرید ماشین لباسشویی

برای اطمینان از خرید ماشین لباسشویی معمولا مدت زمان ضمانت دستگاه و خدمات بعد از فروش آن مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان است.

پیشنهاد ما برای خرید ماشین لباسشویی معمولا نوع درب از جلوی آن است چرا که مصرف آب کمتری نسبت به نوع درب از بالا دارد.

با استفاده از شواهد مصرف قبلی دوستان و آشنایان خود به راحتی می توانید نوع برند ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.

مواردی در مورد اجزای ماشین لباسشویی

برای خرید ماشین لباسشویی باید سرعت خشک کن را در نظر گرفت. مطمئنا هر چه سرعت آن بیشتر باشد لباس ها سریعتر و با کیفیت بهتری شسته می شود. بنابراین هنگام خرید ماشین لباسشویی سعی کنید به دور خشک کن توجه داشته باشید که معمولا از ۶۰۰ دور در دقیقه شروع شده و تا ۱۶۰۰ دور ادامه پیدا می کند.

ورودی های ماشین های لباسشویی در گذشته تنها یک عدد بود. برای شیر آب گرم و سرد در محل قرارگیری دستگاه بهتر از از ماشین هایی با دو ورودی استفاده شود. در این حالت دستگاه برای استفاده از آب داغ مورد نیاز برای شستشو لازم نیست انرژی المنت خود را صرف کند و از شیر آب گرم استفاده می کند. بنابراین خرید ماشین لباسشویی با دو ورودی با صرفه تر است.

با پیشرفت مداوم ماشین های لباسشویی، فناوری این دستگاه ها توسعه پیدا کرده، دغدغه خرید ماشین لباسشویی کمتر شده و برنامه های متنوعی برای تنظیم چگونگی شستشو قبل از استفاده بر اساس نوع لباس و میزان حجم البسه در نظر گرفته می شود. موارد دیگری نیز مانند مرحله مقدماتی تمیزکردن نیز برای موارد شستشو با آب سرد باعث شده تا انرژی مصرفی کاهش پیدا گند.

توصیه هایی برای استفاده درست از ماشین های لباسشویی

شستشوی فیلترینگ دستگاه بعد از هر بار استفاده، تمیزکاری کلی ماشین لباسشویی برای افزایش طول عمر مفید آن، پر کردن کافی ماشین لباسشویی از لباس برای صرفه جویی در انرژی، تنظیم درست دمای شستشو، عدم استفاده در ساعات اوج مصرف برق و خشک کردن لباس ها در فضای باز در صورت امکان می تواند تا حدود زیادی موجب کاهش مصرف انرژی شود.

 


افزودن نظر

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AK-24SIT


کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل NT247SK3


کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS24LFCA 24000


کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ PANASONIC AIR CONDITIONER PKF