خرید کولر گازی

فروردین ۱۱, ۱۳۹۵

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی بدون توجه به نوع آن و شرایط قرار گیری و نصب می تواند مشکلاتی را بوجود آورد. برای خرید کولر گازی باید انواع آن را شناخت و با توجه به نیاز خود آن را انتخاب کرد.

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی از نوع پنجره ای

این نوع کولر گازی با توجه به وجود کمپرسور برای دمای ۶۰ درجه سانتیگراد مناسب است و مخصوص مناطق شرجی و معتدل است. قبل از خرید کولر گازی باید مکان نصب آن را در نظر گرفت. زیربنای موردنظر برای کولر گازی، نوع و میزان قدرت آن را مشخص می کند.

مدت ضمانت کولر گازی باید مدنظر قرار گیرد، برای مثال ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی کلیه قطعات فنی نمونه ای از کارت گارانتی می باشد. هنگام خرید کولر گازی، توجه به آمپر (A) برق مصرفی بر روی برچسب انرژی با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود لازم است.

تحویل کالای آکبند و سالم در اسرع وقت، داشتن تجربه و سابقه چندین ساله، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی، داشتن گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش (پشتیبانی فنی) از جمله مواردی است که باید بعد از خرید کولر گازی به آن توجه شود. برای راه اندازی دستگاه می توانید آن را از کارتن خارج کرده و به آسانی استفاده کنید.

خرید کولر گازی از نوع اسپیلت چند پنل

این نوع کولر گازی برای استفاده همزمان از چند پنل داخلی استفاده می شود. این نوع کولر گازی نیز در مناطقی با دمای ۶۰ درجه سانتیگراد می تواند استفاده شود. پیش از خرید کولر گازی، مکان نصب و زیربنای موردنظر برای کولر گازی، نوع و میزان قدرت آن را شناسایی کنید.ضمانت قطعات و گارانتی چند ساله از دیگر موارد مورد توجه در هنگام خرید کولر گازی است. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق، آمپر (A) برق مصرفی آن با توان و مشخصات کنتور برق مقایسه کرده و بر اساس آن انتخاب کنید. تحویل سریع، بسته بندی مناسب، تجربه فروش اینترنتی، نماد اعتماد الکترونیکی، گارانتی چند ساله، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی کولر گازی تا چند روز بعد از خرید از دیگر مواردی هستند که باید هنگام خرید کولر گازی در نظر گرفت. نصب کولر گازی در ارتفاع حدود دو متر از کف، برای جلوگیری از تجمع هوای گرم و نیز صرفه جویی در مصرف برق لازم است. دمای پنل های داخلی توسط ریموت کنترل تنظیم می شود. نصب پوشش نامریی بر روی شیشه های آپارتمان برای جلوگیری از تشعشع گرمایی موجب کاهش مصرف انرژی می شود.

خرید کولر گازی از نوع اسپلیت

معمولا این نوع کولر گازی در دو نوع یکی با قابلیت فقط سرمایشی و دیگری با قابلیت سرمایش و گرمایش به طور همزمان وجود دارد. صرفه جویی در مصرف انرژی، دارای دیموت کنترل، کمپرسور قوی و کارآیی بالا، قابلیت تنظیم صدا برای ایجاد خواب راحت، ایجاد هوای پاکیزه در محیط، دارای محافظ کمپرسور در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق، قابلیت کارکرد در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد، مصرف برق کم، ضمانت چندساله و گارانتی قطعات با کارت ضمانت از جمله مزیت های این نوع کولر گازی محسوب می شود. توجه داشته باشید که تحویل راحت و سالم، بسته بندی مناسب، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از دیگر مواردی است که هنگام خرید کولرگازی باید به آن توجه شود.

 

 


افزودن نظر

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AK-24SIT


کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل NT247SK3


کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS24LFCA 24000


کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ PANASONIC AIR CONDITIONER PKF