راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی

فروردین ۲۰, ۱۳۹۵

راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی

امروزه ماشین های ظرفشویی به عنوان یکی از وسایل مورد نیاز خانوارها شناخته می شود. استفاده از این وسیله رفاهی روز به روز بیشتر شده و بنابراین راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی و نکاتی در مورد این وسیله پر مصرف ضروری می باشد.

راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی

با توجه به افزایش وظایف مختلف و مسئولیت های دنیای جدید، دیگر زمان کافی برای شستن دستی ظرف ها نداشته و از طرف دیگر آب و انرژی بیشتری در شستشوی دستی مصرف می شود، بنابراین بیشتر مصرف کنندگان در فکر خرید ماشین های ظرفشویی هستند. کمبود آب در کشور نیز استفاده از این وسیله نقلیه را توجیه می کند. اهمیت بهداشت ظروف و سلامت افراد نیز مسأله ی دیگری است که استفاده از این وسیله مفید را افزایش داده است. با توجه به همه این موارد راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی لازم و ضروری است.

شناخت انواع مختلف به عنوان راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی

شناخت انواع ماشین های ظرفشویی به عنوان راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی می تواند سودمند باشد. به طور کلی سه نوع ماشین ظرفشویی در بازار وجود دارد که بیشتر از بقیه استفاده می شود و هر یک بسته به نوع نیاز خانواده ها خریداری می شوند. سه نوع توکار، رومیزی و ایستاده که تفاوت اصلی آنها با یکدیگر،  ظرفیت شستشوی ظروف است.

راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی جدید

ماشین های ظرفشویی جدید قابلیت تنظیم دمای آب را دارند. بهترین دما برای شستشوی ظروف ۵۵ درجه یا در بعضی موارد ۷۵ درجه می باشد.

در ماشین های ظرفشویی جدید می توان طبق یک برنامه از قبل تعیین شده عمل کرد برای مثال می توان به صورتی آن را تنظیم کرد که در زمان کوتاهی ظروف بیشتری را بشوید، در این حالت آب و برق بیشتری مصرف خواهد شد.

به عنوان یکی از موارد راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی باید گفت در صورتی که بخواهید از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید، باید منتظر بمانید تا ظرفیت ماشین ظرفشویی به حداکثر میزان خود برسد، در این حالت میزان مصرف آب و برق شما بسیار کاهش خواهد یافت.
معمولا بعد از استفاده از ماشین ظرفشویی بوی بدی در آن ایجاد می شود که بیشتر مصرف کنندگان را اذیت می کند. اما این مشکل تنها با قرار دادن یک بوگیر در داخل فضای مورد نظر حل خواهد شد. البته می توان از یک تکه زغال نیز استفاده کرد.
بررسی و شناخت فیلتر ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از نکات راهنمای استفاده از ماشین های ظرفشویی ضروری است.این قسمت از ماشین باید به طور مداوم تمیز شود و در فاصله های زمانی تعویض گردد. در بعضی از برندها این تعویض به صورت رایگان به عنوان خدمات بعد از فروش مورد استفاده قرار می گیرد.

 


افزودن نظر

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AK-24SIT


کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل NT247SK3


کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS24LFCA 24000


کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ PANASONIC AIR CONDITIONER PKF