ماشین های ظرفشویی جدید

فروردین ۱۳, ۱۳۹۵

ماشین های ظرفشویی جدید

در ماشین های ظرفشویی جدید نسبت به گذشته تغییرات زیادی  رخ داده است. بسیاری از نیازهای استفاده کنندگان در نظر گرفته شده و رفاه خانوارها بیشتر می شود. تعدادی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی جدید در ادامه آمده است.

ماشین های ظرفشویی جدید

اندازه طبقات در ماشین های ظرفشویی جدید

انعطاف پذیری طبقات در ماشین های ظرفشویی جدید موجب شده است هر ظرفی را با هر اندازه ای شست. محدودیت فضا در مدل های جدید کاملا از بین رفته است.

ماشین های ظرفشویی جدید دارای ویژگی کنترل حرارت هستند.

میزان حرارت را برای بعضی از مصرف کنندگان مهم است. شاید برای شستشوی تعدادی از ظروف نیازی به حرارت نباشد و برعکس. حرارت بیشتر انرژی بیشتری مصرف می کند اما فرآیند شستشو سریعتر است.

تنظیمات زمان روشن و خاموش شدن

کنترل زمان روشن و خاموش شدن مدل های جدید به راحتی انجام می شود. برای بعضی از مصرف کنندگان که به ساعات پیک مصرف انرژی و یا زمانی بندی برنامه هفتگی خود اهمیت می دهند این مسأله بسیار مهم است.

صفحه تنظیمات در ماشین های ظرفشویی جدید

صفحه های نمایش برای کنترل و تنظیم ماشین ظرفشویی، استفاده مصرف‌کنندگان را بسیار راحت کرده و می توان فرآیند شستشوی مورد نظر خود را به آسانی و سریعتر از گذشته کنترل کرد.

تیوب فولادی

تیوب های فولادی و ضد زنگ به جای پلاستیکی در ماشین های ظرفشویی موجب صدای کمتر در هنگام شستشو، مقاومت بیشتر ماشین و جلوگیری از تلف شدن حرارت می شود.

از بین بردن پس مانده غذاها                       

پس مانده های غذا در مدل های جدید کاملا خرد شده و از طریق فاضلاب خارج می شود و در بعضی از مدل ها ذخیره شده تا در زمان مورد نیاز بتوان آن را خارج کرد.

سیستم بخار در ماشین های ظرفشویی جدید

استفاده از سیستم بخار موجب می شود، باقی مانده‌ی غذاها که به ظروف چسبیده تمیز شود و فرآیند شستشو با کیفیت بهتری انجام شود. این ویژگی در ماشین های ظرفشویی جدید برای صرفه جویی در وقت و انرژی تعبیه شده است.

 


افزودن نظر

کولرگازی ال جی ۲۴۰۰۰ مدل AK-24SIT


کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی مدل NT247SK3


کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS24LFCA 24000


کولر گازی پاناسونیک ۱۸۰۰۰ PANASONIC AIR CONDITIONER PKF